Gala żużlowa w Łodzi

21 października o godz. 18 w nowej hali Expo przy al. Politechniki 4 odbędzie się żużlowe święto – jubileuszowa gala Orła Łódź, którego Prezesem jest Witold Skrzydlewski.

W imieniu pana Prezesa serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Gali oraz zamieszczamy treść zaproszenia, które pan Prezes wystosował do wszystkich kibiców:
„Szanowni Państwo, kibice Orła Łódź. Zakończyliśmy sezon żużlowy 2015. Dla naszego klubu był to okres obfitujący w wiele nieprzewidzianych i trudnych wydarzeń. Upadki i poważne kontuzje naszych zawodników spowodowały, że zamiast realizować zamierzenia z początku sezonu i walczyć o miejsce w pierwszej czwórce, musieliśmy skupić nasze wysiłki na utrzymaniu się w lidze. Dzięki wspaniałej postawie zawodników Orła Łódź oraz wsparciu łódzkich, najlepszych w kraju kibiców żużla, osiągnęliśmy ten cel. Miniony sezon, który odszedł już do historii, był dla nas też okresem nadziei na lepszą przyszłość łódzkiego speedwaya. Rok temu na podsumowaniu sezonu 2014, między innymi dzięki poparciu przez Państwa budowy nowego stadionu, wspólnie, pierwszy raz mogliśmy zobaczyć jego makietę. Cały rok głęboko wierzyliśmy w to, że złożone nam przez władze miasta obietnice urzeczywistnią się i jeszcze tej jesieni rozpocznie się budowa nowego obiektu. Niestety realizacja naszych marzeń wydaje się być coraz bardziej odległa. Jeszcze raz pokażmy naszą siłę i determinację we wspólnej walce o nowy stadion. Bądźmy razem na uroczystym zakończeniu sezonu 2015. Liczymy, że jest to tylko koniec sezonu, nie zaś koniec żużla w Łodzi. Raz jeszcze dziękując Państwu za poparcie udzielone dla budowy nowego stadionu oraz za wspólnie przeżyty sezon, zapraszamy na jego uroczyste podsumowanie. Liczę na Państwa obecność, serdecznie zapraszam.”