GEM-MATTHEWS INTERNATIONAL S.R.L. – KREMACJA I OCHRONA ŚRODOWISKA

Spółka GEM-Matthews International z siedzibą w Udine (Włochy) jest europejską ekspozyturą firmy Matthews International, będącej światowym liderem w dziedzinie kremacji mającym w swoim dorobku ponad 3500 obiektów zainstalowanych w 50 krajach. Od 30 lat firma działa na polu spalania, oferując usługi i rozwiązania o zaawansowanej technologii w sektorze kremacji i oczyszczania spalin. Szeroka gama produktów i proponowane rozwiązania finansowe mogą zaspokoić wymagania każdego klienta.

Oprócz Włoch GEM-Matthews działa także na terenie innych krajów Europy, takich jak Belgia, Francja, Portugalia, Hiszpania, Szwecja, Wielka Brytania. W Polsce pierwszy obiekt
został zainstalowany w roku 2008 w Częstochowie. Po nim przyszła kolej na szereg dalszych obiektów Wiele z nich zostało już ukończonych, a inne, usytuowane w różnych regionach
kraju, są obecnie w budowie. Pozwoliło to firmie GEM osiągnąć na polskim rynku pozycję lidera. Obecnie GEM rozporządza na terenie Polski własnym serwisem z wysoko wyspecjalizowanym i wykwalifikowanym personelem znającym język polski, co gwarantuje klientom szybką i sprawną obsługę w każdej części kraju. Ponadto GEM może zaoferować –
w odniesieniu do własnych urządzeń – zdalne usługi serwisowe i diagnostyczne, realizowane bezpośrednio ze swojej kwatery głównej w Udine.

Po bliższe informacje prosimy zwracać się do naszego przedstawiciela na terenie Polski, pana Massimiliano Ronzat, tel. 0048 695624233 lub 0048 510148799, albo odwiedzić naszą stronę internetową www.geminc.it, dostępną także w języku polskim.

GEM – Matthews International s.r.l. – Via A. Zanussi,315 – 33100 Udine (UD) Italia
Tel. 0039 0432 524374 – Faks 0039 0432 529977 e-mail: gem@geminc.it.

Częstochowa

Dąbrowa Górnicza