PILATO SPA: AUTOKARAWANY TWORZONE Z PASJĄ

PILATO SPA: 50 LAT POD ZNAKIEM INNOWACJI

Obecna na rynku od przeszło 50 lat, Pilato Spa jest dzisiaj europejską firmą numer 1 w projektowaniu i produkcji autokarawanów. Naszą główną zasługą jest to, że jako pierwsi wprowadziliśmy pojęcie wzornictwa do projektowania samochodów pogrzebowych, tworząc bogatą i zróżnicowaną gamę modeli i wersji, pozwalającą na zaspokojenie specyficznych wymagań związanych z rozmaitością elementów cechujących kulturę pogrzebową w różnych częściach Europy. Ze współpracy  z najbardziej renomowanymi producentami samochodów, jak Mercedes Benz i Jaguar, zrodziły się oryginalne, awangardowe modele, wnoszące poczucie stylu i elegancji do produktu, które kultura tradycyjna pozbawiała jakiejkolwiek wartości estetycznej. W produkcji naszych samochodów używamy najnowocześniejszych materiałów, jak na przykład żywice epoksydowe stosowane w produkcji nadwozi, czy włókno węglowe -przy realizacji pewnych elementów karoserii.

Od wielu lat jesteśmy obecni w różnych miastach Polski, w coraz liczniejszych polskich zakładach pogrzebowych, które cenią sobie nasze produkty i wybrały nas na swojego partnera, wiedząc, że jesteśmy firmą solidną i godną zaufania , a nasza współpraca przyczynia się do podnoszenia poziomu ich… i naszych kwalifikacji zawodowych. Nasze produkty stanowią nie tylko narzędzie pracy dla specjalistów z branży, lecz odegrały także ważną rolę w kształtowaniu kultury funeralnej w Polsce i w Europie. Polskie zakłady pogrzebowe wybrały nas na swojego partnera w pełnym tego słowa znaczeniu, i to na cały okres eksploatacji produktu. Dlatego rozbudowaliśmy sprawną sieć serwisową, zdolną rozwiązać każdy problem związany z usterką, naprawą czy wymianą.

W razie potrzeby prosimy zwracać się  z każdą sprawą do Pana Massimiliano Ronzat, nr +48 695624233, który od lat współpracuje z naszą firmą na terenie Polski i odpowie na każde Państwa pytanie dotyczące zakupu, pomocy czy indywidualnego zapotrzebowania na usługi serwisowe.

Osobom pragnącym dowiedzieć się czegoś więcej o naszych modelach proponujemy odwiedzenie naszej strony internetowej: www.pilato-spa.com, lub wysłanie maila na adres: pilato@pilato-spa.it.

PILATO S.p.A. – Via Foscarini, 6 – 31040 NERVESA DELLA BATTAGLIA (TV) – ITALY

tel. +39 (0) 422 881298 – faks +39 (0) 422 887 092

RONZAT MASSIMILIANO: 0048 695 624 233.

PILATO SPA: AUTOKARAWANY TWORZONE Z PASJĄ