Bezpłatne szkolenia

Spotkaniem w Warszawie, 12 grudnia 2013 r., Polska Izba Pogrzebowa zakończyła tegoroczny cykl bezpłatnych szkoleń dla zarządców i administratorów cmentarzy, które odbywały się w różnych miastach Polski. Kolejne szkolenia odbędą się po Nowym Roku.

Izba zorganizowała dotąd szkolenia w: Chorzowie, Poznaniu, Starych Jabłonkach, Łodzi, Zielonej Górze, Szczecinie, Wrocławiu i Krakowie. Wszystkie cieszyły się dużym zainteresowaniem. W sumie w szkoleniach wzięło udział ok. 180 osób.

Bezpłatne szkolenia dla zarządców i administratorów cmentarzy będą kontynuowane w 2014 r. W programie szkoleń znajdują się zagadnienia: planowana nowelizacja ustawy o cmentarzach i chowaniu zmarłych, przedstawienie aktualnego projektu ustawy wraz z dyskusją, regulamin cmentarza – studium przypadków i omówienie orzecznictwa sądów powszechnych w zakresie funkcjonowania cmentarzy. Program szkoleń jest jednak elastyczny, a prowadzący Dyrektor Biura Dariusz Dutkiewicz znajduje miejsce na dodatkową dyskusję na tematy, które interesują uczestników szkolenia.

Dla Członków Polskiej Izby Pogrzebowej przygotowane są także dodatkowe bezpłatne spotkania, których tematem przewodnim są „Czyny nieuczciwej konkurencji i reklama w branży pogrzebowej”.

W planach na 2014 r. są już spotkania w Toruniu i Gdańsku. O wszystkich szkoleniach będą Państwo na bieżąco informowani e-mailowo oraz za pośrednictwem naszej strony internetowej. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniach prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego uczestnictwa poprzez przesłanie do Biura Izby wypełnionego formularza rezerwacji, który rozsyłamy wraz z zaproszeniem. Można go także pobrać ze strony internetowej Izby.

Jeżeli nie otrzymują Państwo e-mailowych powiadomień o szkoleniach, bardzo prosimy o kontakt z Biurem Izby pod numerami tel. 22 853 12 35 oraz 510 144 816 lub e-mailem: biuro@polskaizbapogrzebowa.pl.