Wirtualne miejsce pamięci

Mamy XXI wiek i czy sobie tego życzymy, czy nie, nowoczesny świat nie może obyć się bez rzeczywistości wirtualnej.


W internecie, który pomieszał świat wirtualny z realnym, pełno jest wirtualnych serwisów, wirtualnych sklepów, wirtualnych banków i wirtualnych pieniędzy. Od ponad pięciu lat w sieci internetu istnieje nasz wirtualny cmentarz nazwany Miejsca Pamięci – www.miejscapamieci.pl.

Hołd przez internet
Wirtualny cmentarz Miejsca Pamięci powstał po to, by można było poprzez internet oddać hołd zmarłym, będąc nawet daleko od prawdziwego grobu. W Miejscach Pamięci można złożyć wirtualne kwiaty, zapalić wirtualny znicz, napisać i „wysłać” list lub modlitwę oraz wpisać się do księgi pamiątkowej.
Na naszym wirtualnym cmentarzu swoje Miejsca Pamięci mają tacy sławni ludzie jak papież Jan Paweł II, Napoleon Bonaparte, Pani Walewska, Fryderyk Chopin, marszałek Józef Piłsudski oraz inni znani i nieznani, którzy odeszli z tego świata, ale byli godni, by wspomnienie o Nich poznały miliony.

Ostatnie Pożegnanie
Chcę zareklamować Państwu jedną z naszych usług, którą jest wyświetlanie w serwisie nekrologu – nazwanego tu Ostatnim Pożegnaniem – który w nowoczesny sposób podaje do publicznej wiadomości informację o śmierci danej osoby. Do wybranych osób za pomocą poczty e-mail zostaje wysłany specjalny link do strony z Ostatnim Pożegnaniem. Nad nekrologami ogłaszanymi w prasie ma ogromną przewagę ponieważ Ostatnie Pożegnanie jest aktywne przez 30 dni i wszyscy, który odwiedzą tę stronę, mogą zapalić darmową świeczkę, założyć darmowy wieniec lub wpisać się do księgi kondolencyjnej, by w ten sposób oddać hołd zmarłemu. Każde Ostatnie Pożegnanie ma oprawę muzyczną Marszu Pogrzebowego.

Reklama bez granic
Internet nie zna granic, nic więc dziwnego, że Miejsca Pamięci i Ostatnie Pożegnanie odwiedzają internauci z całej Europy, Azji, obu Ameryk, a także z takich egzotycznych miejsc jak Seszele. Podejmując z nami współpracę, zgadzacie się na to, by Waszą firmę poznał cały świat.
Serwis Miejsca Pamięci jest własnością firmy Ikona, która od 2011 roku jest członkiem PIP i dlatego dla wszystkich firm zrzeszonych w PIPI przygotowaliśmy specjalną ofertę, która jest bardzo atrakcyjna finansowo i reklamowo.
Zapraszam państwa do współpracy, a zainteresowanych szczegółami oferty proszę o kontakt e-mail na adres: ikonapr@o2.pl.

Z wyrazami szacunku
Paweł Rosłaniec