Witold Skrzydlewski zaprasza na NecroExpo

Szanowni Państwo

W imieniu członków Polskiej Izby Pogrzebowej oraz własnym pragnę serdecznie Państwa powitać na V Międzynarodowych Targach Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NecroExpo 2013, których jesteśmy współorganizatorem. Jest to największa tego typu impreza w Europie Środkowo-Wschodniej. Targi organizowane są co dwa lata i jest to najlepsza w Polsce okazja do zapoznania się z najnowszymi ofertami polskich i zagranicznych producentów oraz dystrybutorów produktów związanych z branżą pogrzebową i cmentarną.

Ekspozycja NecroExpo z edycji na edycję powiększa się i poszerza swój asortyment. Tegoroczny zakres obejmuje: cmentarze i obiekty do spopielania zwłok, domy pogrzebowe, trumny, urny, sarkofagi, środki transportu oraz usługi transportowe, kosmetyki do toalety pośmiertnej, ubiory i ubrania, akcesoria pogrzebowe, poligrafię, florystykę, usługi finansowe, organizację oprawy pogrzebowej oraz gospodarkę odpadami. Podobnie jak w poprzednich edycjach targom towarzyszyć będzie giełda karawanów pogrzebowych. Dodatkowo w swych ramach targi NecroExpo 2013 zawierają bogatą propozycję bezpłatnych szkoleń i wykładów dla przedsiębiorców pogrzebowych oraz zarządców i administratorów cmentarzy.

NecroExpo to również doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń oraz zawierania cennych kontaktów i znajomości, które będą procentować w przyszłości.

Tegoroczni wystawcy to najbardziej renomowane firmy z kraju i zagranicy. Liczba oraz potencjał wystawców są gwarancją udanych interesów i bogatej oferty. Rekordowa liczba zwiedzających, która zwiększa się z każdą edycją targów jest zaś  dowodem na rosnący potencjał NecroExpo.

Na koniec jeszcze raz serdecznie Państwa witam oraz zapraszam do zwiedzania targów i odwiedzenia stoiska Polskiej Izby Pogrzebowej.

Życzę udanych transakcji, miłego pobytu i dobrej zabawy.

Witold Skrzydlewski

Prezes Polskiej Izby Pogrzebowej