Wyjazd na targi Funeraire 2013

Polska Izba Pogrzebowa, jak co dwa lata, tak i w tym roku zorganizowała wyjazd na targi Funeraire w Paryżu.

W trzydniowym wyjeździe na paryskie targi wzięło udział ponad dwadzieścia osób. Towarzyszył im przewodnik Artur Jakubowski, z którym Izba współpracowała już wcześniej.

Wycieczka rozpoczęła się 20 listopada zbiórką na lotnisku w Modlinie. Tradycyjnie już nie ograniczała się do samej wizyty na targach Funeraire. Uczestnicy wyjazdu zwiedzali Paryż: zobaczyli katedrę Notre Dame, Luwr, Pola Elizejskie i Łuk Triumfalny, wjechali na trzeci poziom Wieży Eiffla i popłynęli w rejs po Sekwanie.

Izba zaprasza już na kolejny zagraniczny wyjazd – tym razem na włoskie targi Tanexpo, które odbędą się w dniach 21-23 marca 2014 r. W ramach wyjazdu Izba oferuje przelot samolotem, nocleg, ubezpieczenie, wszelkie transfery i wejściówki na targi. Cena? Postaramy się, aby była jak najniższa. Dwa lata temu udało nam się zorganizować wyjazd z przelotem samolotem, transferami, wejściówkami, ubezpieczeniem oraz noclegiem w czterogwiazdkowym hotelu w cenie poniżej 800 zł za osobę. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z biurem Izby.