JML Funeris Sp. z o.o.

Firma JML FUNERIS sp. z o.o. dostarcza kompleksowe rozwiązania dla spopielania zwłok. Firma jest wyłącznym przedstawicielem hiszpańskiej firmy Kalfrisa.

JML FUNERIS całościowo podchodzi do całego procesu, związanego z inwestycją i eksploatacją linii do spopielania: świadczy usługi profesjonalnego doradztwa biznesowego przed planowaną inwestycją, wspiera klienta na etapie projektowania obiektu oraz uzyskiwania odpowiednich pozwoleń, pomaga uzyskać finansowanie inwestycji. Urządzenia dostarczane inwestorowi dopasowane są do jego indywidualnych potrzeb, warunków biznesowych i istniejącego obiektu. W swej ofercie firma posiada wiele modeli pieców, począwszy od takich, które stosowane są w spopielarniach wykonujących pojedyncze kremacje dziennie, a skończywszy na liniach do pracy 24 godz./dobę. Wszystkie oferowane urządzenia są trwałe, ekonomiczne oraz spełniają wszystkie normy w zakresie ochrony środowiska. Firma zapewnia także szkolenie obsługi oraz polski serwis, który w ciągu 24 godzin jest w stanie dotrzeć do każdego klienta w kraju.

JML Funeris Sp. z o.o.
Krematorium